Ta strona wymaga włączonej obsługi JavaScript do poprawnego działania.
Nie pamiętasz hasła?

  Zdobądź koszulkę "Łódź - ulica Piotrkowska"!

Zdobądź koszulkę "Łódź - ulica Piotrkowska"!


Korzystasz z Foursquare? Korzystasz z systemu nasza.piotrkowska.pl? Jeśli tak, masz szansę zdobyć koszulkę "Łódź - ulica Piotrkowska"! W jaki sposób?

Fundacja Ulicy Piotrkowskiej i Uniwersytet Łódzki zapraszają do wzięcia udziału w zabawie z aplikacją Foursquare. Zarejestrowani użytkownicy Foursquare podczas wizyty meldują się w lokalach, sklepach, biurach, które oferują swoje rabaty w systemie rabatowym nasza.piotrkowska.pl.

Użytkownicy, którzy uzyskają status "Mayor" w danym lokalu, sklepie, biurze, itp. w obszarze ul. Piotrkowskiej w trakcie trwania promocji tego lokalu, sklepu, biura w systemie rabatowym nasza.piotrkowska.pl wygrywają limitowaną koszulkę "nasza.piotrkowska.pl". Koszulki można odbierać w siedzibie Fundacji Ulicy Piotrkowskiej (od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-17:00) po okazaniu statusu "Mayor" w tym lokalu, sklepie, biurze.

Wygraną koszulkę można odebrać w ciągu 7 dni od daty uzyskania statusu "Mayor" i nie później niż 7 dni od zakończenia promocji w systemie rabatowym nasza.piotrkowska.pl. Liczba koszulek jest ograniczona. Jeden użytkownik Foursquare może wygrać jedną koszulkę.
koszulka

Newsletter

Dołącz do nas na
  • Fundacja ulicy Piotrkowskiej
  • Kancelaria Prawna Legal Assist
  • Uniwersytet Łódzki
  • Urząd Miasta Łodzi
  • Plaster łódzki
  • HaloŁódź